Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 09:58

Шановні краяни!

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Цей день став доленосним для нашої країни.

Нині ми продовжуємо відстоювати нашу Гідність та виборювати нашу Свободу зі зброєю в руках. Та, нажаль, платимо за це надто високу ціну: кров’ю і потом обмита наша Свобода, тисячі невинно вбитих українців, десятки тисяч скалічених доль…

Вшануймо громадянський подвиг і патріотизм людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, мужність і відвагу справжніх Героїв, які б’ються і захищають рідну землю.

Згадаймо тих, хто у різні часи боровся за волю та незалежність України, хто відстоював її на майданах наших сучасних революцій, хто бореться із загарбниками зараз та проганяє окупантів з української землі.

Пам’ятаймо про Героїв Небесної Сотні, Героїв сучасної російсько-української війни, про усіх тих, хто положив душу й тіло за нашу Свободу. Вічна їм Слава!

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у наших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Героям Слава!