Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Всесвітнього дня дитини

Дата: 20.11.2022 11:32

Сьогодні у світі відзначають Всесвітній день дитини

Це свято відзначається як день взаєморозуміння дітей, день підтримки їх діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, гармонійно розвивалися і в майбутньому стали гідними громадянами своєї країни.

Тож цей день покликаний ще раз привернути увагу суспільства до преблими захисту дітей та розвитку середовища, дружнього по відношенню до малечі у всьому світі.

Особливим цей день для українських дітей, адже внаслідок російської агресії поранень зазнали 837 дітей, загинуло – 437, зниклими вважають 299, а депортовані – 11225 маленьких українців. Ці цифри вражають та шокують.

Тому основним зараз є збереження здоров’я та життя, захист від насилля, всебічна підтримка, любов та турбота.

Нехай всі негаразди залишаться позаду. Нехай кожна дитина буде здоровою та щасливо живе під мирним небом у вільній і незалежній Україні!

Бережімо дітей, адже вони наше майбутнє, майбутнє нашої Батьківщини!