Відбулась нарада з питань проходження опалювального сезону 2022/23 років в умовах воєнного стану, зокрема обмеженого енергопостачання

Дата: 18.11.2022 17:01

Під головування начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича та за участі керівників установ та підприємств життєзабезпечення району обговорили наступні актуальні питання:

- стан готовності комунальної мережі в умовах надзвичайних ситуацій пов’язаних з періодичними вимкненнями електроенергії;

- готовність пунктів обігріву до роботи в зимовий період;

- проведення заходів щодо забезпечення сталим зв’язком та комунікаціями установи, організації та населення району;

- забезпечення паливно-мастильними матеріалами та генераторами об’єкти, які забезпечать роботу житлово-комунальної сфери в умовах обмеженого енергопостачання.

В ході наради змоделювали спільні алгоритми дій та заходів, які б мінімізували вплив можливих критичних ситуацій при відсутності електро- та теплопостачання.