Діяльність Консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА за тиждень що минає

Дата: 18.11.2022 20:22

Цього тижня центром було зареєстровано та опрацьовано 61 анкета. Надано 100 послуг:

• 13 юридичних послуг;
  • 28 психологічних;
  • 59 гуманітарних.

У рамках співпраці між Консультативно-координаційним центром та БО «Людина у біді», було здійснено виїзди представників організації  у Заболотцівську лікарню, проживає 34 людини із числа ВПО, а також у с.Білий Камінь БФ «Шпиталь доктора Свідерського» (90 осіб із числа ВПО) та Червоненське ВПУ (21 особа із числа ВПО). Даним центрам була надана гуманітарна допомога ( побутова техніка, обігрівачі, засоби гігієни).

Було здійснено виїзд мобільних медичних груп від Шпиталю Шептицького м.Львів у Заболотцівську ОТГ (с.Заболотці та с.Ясенів). Місцеві жителі та особи із числа ВПО мали можливість звернутися до таких медичних фахівців:

• сімейний лікар, лікар-терапевт;
  • психолог;
  • лікар з медицини невідкладних станів (запис електрокардіограми,невідкладна допомога та транспортування до найближчого лікувального закладу, при потребі);
  • невропатолог,кардіолог та УЗД-спеціаліст (УЗД серця, органів черевної порожнини, щитовидної залози та органів малого тазу).

Усі вище зазначені послуги надавалися безкоштовно.

Налагоджено співпрацю із французькою гуманітарною організацією ACTED для проведення реєстрації на цільову фінансову допомогу. У рамках проєкту  реєстрація була уже проведена у Заболотцівській ОТГ (108 осіб) та у  Золочівській громаді (185 осіб).

У рамках надання психологічної допомоги центр співпрацює із ГО «Мальтійська служба допомоги України» та ГО «Людина у біді».

Для задоволення потреб юридичного характеру співпрацюємо із ГО «Норвезька рада у справах біженців», «Данська рада у справах біженців», та ГО  «Право на захист». Ряд питань вдається вирішити на місцевому рівні завдяки співпраці із органами місцевої влади.