У Золочівському районі майже завершено посів озимих зернових культур під урожай 2023 року

Дата: 18.11.2022 11:20

Аграріями Золочівщини практично завершено комлекс осінньо – польових робіт з посіву озимих зернових культур. Достатні запаси вологи та оптимальний температурний режим посприяли агроформуванням завершити роботи з посіву озимих зернових в допустимі строки.

Станом на даний час , посіяно 7 495 гектарів озимих культур, зокрема 6 505 гектарів пшениці ,270 гектарів жита та 720 гектарів ячменю. Крім того, цьогоріч посіяно 5 385 гектарів озимого ріпаку.

Також сільгоспвиробники району практично завершили збирати сою - зібрано 21 687 гектарів з площі 22 621 га. Також активно продовжується збирання кукурудзи з площі 19 808 гектарів.

Проведена робота агровиробниками району дає сподівання на хороший врожай у 2023 році та стане вагомим вкладом в продовольчу безпеку нашої держави.