Привітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня Скржанта Збройних Сил України

Дата: 18.11.2022 10:38

Шановні сержанти і старшини!

Сьогодні на Ваші плечі покладена особлива відповідальність в забезпеченні виконання підрозділами бойових завдань, підготовці особового складу, підтриманні у бойовій готовності озброєння та техніки. Сержант – це лідер для солдатів, помічник для офіцера, частина командної групи, а сержантський корпус ЗСУ – становить хребет війська.

Глибоко цінуємо внесок тисяч сержантів і старшин Збройних Сил України у справу захисту держави від російського агресора. Ви зупинили ворога і зберегли не одне життя. З шаною згадуємо у цей день сержантів і старшин, які віддали свої життя в боротьбі за Україну та увічнили себе безсмертною воїнською славою та назавжди залишившись в нашій пам’яті і в наших серцях.

Цього дня, вітаємо Вас — українських захисників, вшановуємо вашу відданість справі, мужність та професіоналізм та щиро дякуємо за вашу службу та вірність нашій Державі!

Перемога буде за нами! Слава Україні!