Увага! Термінове оголошення про зустріч ВПО з представниками гуманітарної організації ACTED

Дата: 15.11.2022 11:35

За сприяння Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА налагоджено співпрацю з неурядовою гуманітарною організацією ACTED.

Для внутрішньо переміщених осіб, які перемістились з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей і проживають у Золочівській громаді відбудеться зустріч з представниками французької неурядової гуманітарної організації ACTED, яка відбудеться 16 листопада о 10:00, м.Золочів, вул. Чорновола, буд. 3 (районна державна адміністрація).

Мета зустрічі: реєстрація внутрішньо переміщених осіб у програмі багатоцільової грошової допомоги.

Допомога складає 2220 грн в місяць на одну особу. Розрахована на 3 місяці. Виплачується єдиним платежем (6660 грн).

Для реєстрації достатньо однієї людини від родини з документами усіх членів родини:

для отримувача допомоги потрібен паспорт (до ID картки витяг про місце реєстрації), ідентифікаційний код. Для інших членів родини достатньо ідентифікаційного коду (для дитини свідоцтва про народження).

Нагадуємо, що на Золочівщині працює консультативно-координаційний центр для вимушених переселенців з ініціативи начальника Львівської ОВА Максим Козицький .

Тут вимушені переселенці мають доступ до:

• юридичної
  • психологічної
  • соціальної допомоги
  • консультацій з пошуку роботи та пенсійних виплат.

Всі послуги надаються безкоштовно.

Адреса консультативно-координаційного центру:

м.Золочів, вул. В.Пачовського, 7(приміщення Управління соціального захисту населення Золочівської РДА)

Графік роботи – 3 10.00 -17.00 год.

Телефони для довідок:

067-471-07-15,06-7471-06-33

QR-код анкети для заповнення

Зберігайте та розкажіть тим, для кого це може бути корисним

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини