Головне про роботу консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА за минулий тиждень

Дата: 11.11.2022 22:58

У рамках роботи консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА було прийнято 82 анкети від ВПО та задоволено 83 послуги, а саме:

• 10 юридичних послуг (були надані спеціалістами ГО «Норвезька рада у справах біженців»;
  • 15 психологічних послуг (надані психологами ГО «Мальтійська служба України»);
  • 48 медичних послуг, які були надані мобільними медичними групами Шпиталю Шептицьких;
  • 10 гуманітарних (скерування у ГО «Товариство Червоного Хреста» м.Золочів).

Слід відзначити, що цього тижня завдяки тісній співпраці між консультативно-координаційним центром та ГО «Людина у біді» було здійснено виїзд психолога у с.Сасів, дитячий будинок «Рідний дім», у якому проживають діти із числа внутрішньо переміщених осіб.

Також ГО «Людина у біді» за результатами попередньо проведеного моніторингу надала гуманітарну допомогу (побутову техніку, обігрівачі та гігієнічні товари) колективним центрам розміщення ВПО у Золочівському р-н., а саме:

• Золочівському професійному ліцею у якому проживає 41 особа із числа ВПО;
  • Золочівському коледжу Львівського НАУ, проживає 16 осіб.

Налагоджено співпрацю із ГО «Лісові ініціативи і суспільство». Організація передала гуманітарну допомогу БФ «Шпиталь доктора Свідерського» у якому проживає 90 осіб із числа ВПО.

Було визначено дати презентацій та початку реєстрації у проєкті французької гуманітарної організації ACTED щодо цільової фінансової допомоги ВПО у територіальних громадах Золочівського району.

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини