Майже 100 внутрішньо переміщених осіб працевлаштовано на Золочівщині

Дата: 11.11.2022 12:47

Станом на початок листопада 276 внутрішньо переміщених осіб, що перебувають на території Золочівського району, отримали  послуги центру зайнятості, з них 94 особи працевлаштовано. Золочівською районною філією центру зайнятості працевлаштовано 21, Бродівською – 58 та Буською – 15 осіб. Усі центри продовжують працювати в питанні надання повного спектра соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам, які сьогодні проживають на Золочівщині.

Крім того, районні служби зайнятості впроваджують активні державні програми, які націлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб та сприяють їхньому оперативному працевлаштуванню. Так компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні отримали  48 підприємств, які працевлаштували 63 особи з числа переселенців.

Зазначимо,  Урядова програма діє у період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення. Більш детально процедура надання працедавцям компенсації описана в інфографіці за посиланням https://bit.ly/3rLlpAI.

Працюймо спільно на перемогу!