На Золочівщині відзначили кращих працівників культурної сфери

Дата: 10.11.2022 14:30

«В темні часи добре видно світлих людей» – ці слова Еріха Марії Ремарка великою мірою можна віднести до тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Адже працівники культури у цей надскладний період несуть людям українську культуру, плекають національну ідею та дарують нашим серцям проміння надії і віри.

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич взяв участь у заходах приурочених до професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва і відзначив кращих працівників культури Золочівщини.

«Хочу подякувати кожному із вас, за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди і краси, адже своєю плідною роботою та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи та наші здобутки.

Ми обов’язково здолаємо ворога і разом з Вами відсвяткуємо нашу Перемогу!» - зазначив очільник Золочівщини.

Все буде Україна!