Привітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів аматорського мистецтва

Дата: 09.11.2022 13:18

Шановні працівники закладів культури!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження, тим міцним фундаментом, який формуєте духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Саме завдяки Вам, відданим своїй справі митцям, українська культура змогла зберегти свою самобутність, розвиватися та зайняти гідне місце серед світових культур.

Бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку, творчого натхнення та мистецьких досягнень. Відроджуйте, розвивайте, бережіть духовні надбання нашого краю та України, бо без традиції — нема культури, а без культури — нема нації.