Українців запрошують долучитися до написання радіодиктанту з української мови

Дата: 07.11.2022 12:55

Радіодиктант національної єдності відбудеться у День української писемності та мови, 9 листопада об 11:00.

Авторкою тексту цьогорічного радіодиктанту стане Ірина Цілик – українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН. Читатиме його – Ада Роговцева, народна артистка, Герой України. До методичної роботи над радіодиктантом вже традиційно долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.

Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура. А також наживо транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення.

Написання радіодиктанту-2022 адаптували до умов воєнного часу. У різних країнах облаштують студії для написання диктанту для українських біженців та українців, які живуть за кордоном.