Шановні працівники соціальної сфери Золочівщини!

Дата: 06.11.2022 13:11

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана і подяка жителів району, внутрішньо переміщених осіб та всіх хто потребує опіки за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.

На Ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини.

Не маю сумніву, дорогі працівники соціальної сфери, що властивий Вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам громади Золочівського району . Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню.

Щиросердно бажаю Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчої мудрості, високого професіоналізму та невичерпної життєвої енергії. Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а невтомна праця стане Вашим посильним вкладом в нашу спільну перемогу!

З повагою начальник Золочівської РВА Василь Маркевич