При Золочівській районній державній адміністрації працює консультативно-координаційний центр для ВПО

Дата: 05.11.2022 11:28

Цього тижня в рамках діяльності консультативно-координаційного центру було надано 68 послугу: 7 юридичних консультацій, 7 гуманітарних та 54 психологічних послуги.

Центр тісно співпрацює із низкою благодійних фондів та організацій.

Цього тижня ВПО мали можливість отримати безкоштовну юридичну допомогу у рамках виїзду спеціалістів ГО «Данська рада у справах біженців» та «Норвезька рада у справах біженців».

Психологи БО «Мальтійська служба допомоги України» мали виїзд у с.Білий Камінь, у колективний центр розміщення ВПО БФ «Шпиталь доктора Свідерського». У рамках даної зустрічі відбулося знайомство, вивчали потреби осіб,що проживають у центрі, а також люди мали можливісті отримати безкоштовну психологічну підтримку, якої вони так потребують, адже були змушені залишити свої домівки через війну. Налагоджено подальшу співпрацю.

Спеціалісти ГО «Людина у біді» із робочими виїздами відвідали м.Броди та Буську гімназію, де окрім надання психологічних консультацій, провели оцінку потреб цетрів у яких проживають ВПО із метою покращення умов їх проживання.

Завдяки тісній співпраці між консультативно-координаційним центром та Шпиталем Шептицького увесь тиждень працювали мобільні медичні групи у с.Заболотці, с.Сторонибаби, с.Бортків, с.Андріївка та с.Задвір’я. У рамках проекту безкоштовний медичний огляд мали можливість отримати не лише внутрішньо переміщені особи а й місцеві мешканці.