Дух Маркіяна з нами!

Дата: 04.11.2022 16:55

Сьогодні в Золочеві на площі Вічевій відбулись заходи з нагоди 211 - ї річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича. Участь у заходах з вшанування нашого славетного земляка о.Маркіяна Шашкевича взяли начальник Золочівської РВА Василь Маркевич, заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин, духовенство та громадськість, освітяни та школярі.

6 листопада Золочівщина відзначатиме 211-ту річницю від дня народження нашого славетного земляка, священника, талановитого письменника, поета та культурно-громадського діяча.

Маркіян Шашкевич є прикладом невичерпного духу, сили волі та неймовірної самопожертви. Усе своє життя він провів у боротьбі, до останнього подиху боровся за українську мову, скріплення української самосвідомості, єдності народу та становлення самостійної української держави. Тому ми, його нащадки, докладемо максимум зусиль, щоб зберегти територіальну цілісність нашої Батьківщини та утвердити остаточну Незалежність.

Пам’ятаймо і шануймо ім’я Маркіяна Шашкевича – великого Будителя не лише Галичини, а й всієї України!