Відбулась нарада з керівниками відділів освіти громад Золочівського району

Дата: 04.11.2022 15:11

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич провів нараду з керівниками відділів освіти громад Золочівського району. На нараді обговорили комплекс питань функціонування закладів освіти району – облаштування укриттів, проходження опалювального сезону, фінансування галузі, забезпечення шкільними автобусами тощо.

По завершенні наради Василь Маркевич передав 144 ноутбуки освітянам Золочівщини. Завдячуючи Львівській обласній військовій адміністрації, дане обладнання отримали у межах ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» та у співпраці з Міністерством освіти і науки України, компанії Google та Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).

Відповідно до рекомендацій Департаменту освіти і науки Львівської ОДА оргтехніку розподілили відповідно до кількості учнів у кожній громаді:

Бродівська ТГ – 40;

Буська ТГ – 30;

Заболотцівська ТГ – 5;

Золочівська ТГ – 41;

Красненська ТГ –16;

Підкамінська ТГ – 8;

Поморянська ТГ – 4.

«Дякую усім хто долучився до цієї важливої ініціативи. Надіюсь, що надане обладнання стане в добрій нагоді педагогам , а учням дозволить більш якісно засвоювати навчальний матеріал», - зазначив очільник Золочівщини.