Дата: 03.11.2022 11:42

Сьогодні, 03 листопада, розпочалася 253 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Сповіщень про повітряну тривогу не було. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Станом на сьогодні графіків погодинних чи аварійних відключень електроенергії на Львівщині не запровадили.  Але ситуація динамічна,  тому використовуйте електроенергію ощадливо. Давайте допоможемо разом! Слідкуйте за офіційною інформацією на сайті «Львівобленерго» www.loe.lviv.ua.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 36 звернень громадян, 3 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 35 адмінпротоколів.
  • Золочівське районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області здійснило виїзд в с. Єлиховичі (Золочівська МТГ) Золочівського району пожежа на території полігону твердих побутових відходів.
  • Закликаємо вакцинуватись від COVID-19 напередодні прогнозованого сезонного спалаху, оскільки медики спостерігають динаміку до росту захворюваності на Золочівщині. В районі створено всі необхідні умови для швидкої, зручної та безпечної вакцинації. Наявні в достатній кількості вакцини CoronaVac та Pfizer. Подбайт е про своє здоров’я вже сьогодні!
  • Усі структурні підрозділи Золочівської РВА працюють у штатному режимі та надають відповідні послуги мешканцям району.
  •  Триває робота по облаштуванню житла для усіх людей, які вимушено переїхали у наші громади із зон бойових дій і зараз живуть у комунальних закладах.
  •  На Золочівщині працює консультативно-координаційний центр для ефективнішої допомоги внутрішньо переміщеним українцям.