За сприяння консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА відбулись виїзди мобільних медичних бригад

Дата: 01.11.2022 14:43

Цими днями в медичні заклади с. Заболотці та с. Задвір’я (КНП "Заболотцівська сільська лікарня ", Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини с.Задвір’я) виїзжала мобільна медична бригада Шпиталю Шептицького в складі кардіолога, невролога, УЗД-спеціаліста, психолога, лікаря-терапевта, лікаря з невідкладних станів.

Такі виїзди стали можливі за сприяння Mіжнародної організації з міграції IOM Ukraine IOM Ukraine - International Organization for Migration та консультативно-координаційного центру Золочівської РВА.

Послуги усіх лікарів безкоштовні, ними можуть скористатись місцеві мешканці та внутрішньо переміщені особи. На прийомі можна пройти фахове медичне обстеження та отримати відповідні консультації.