Сьогодні, 1 листопада, минає 78 років з дня смерті великого українця, предстоятеля Української Греко-католицької Церкви Андрея Шептицького.

Дата: 01.11.2022 14:25

Митрополит Андрей Шептицький був високоінтелектуальною, освіченою людиною. Він був не лише добрим душпастирем, але й патріотом. Завжди дбав про український народ та його культурну спадщину. Митрополит був одним з найбільших моральних авторитетів ХХ століття.

«Україна звільниться зі свого упадку й стане державою могутньою, величавою, яка буде дорівнювати могутнім розвинутим державам. Мир, добробут, щастя, висока культура, взаємна любов і згода будуть панувати в ній. Все так буде, як я кажу, тільки треба молитися, щоб Господь Бог і Мати Божа завжди опікувалася нашим народом і щоб ця опіка тривала вічно», - казав Андрей Шептицький в останні дні свого життя. Віримо в пророчі слова Митрополита і дякуємо за мудрість та науку.

Вічна пам'ять…