Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди 104-річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки

Дата: 01.11.2022 10:36

Дорогі краяни!

Сьогодні 104-річниця знаменної події в історії національного державотворення – проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Знаменно, що на чолі молодої української республіки стояв наш земляк, уродженець міста Буськ - Євген Петрушевич.

Листопадова національно-демократична революція в Галичині стала важливою ланкою процесу, який завершився створенням в січні 1919 року єдиної Соборної України, чим було продемонстровано усьому світові волю нашого народу до свободи і незалежності. Відзначаючи ті буремні події, ми передусім віддаємо шану подвигу українців, які засвідчили незламність духу, самовідданість у боротьбі за національну державність.

Соборність, здобута кров’ю мільйонів патріотів та незалежність, яку нині боронять від агресора Українські Воїни, є нашими священними надбаннями.

Вітаємо Вас з цією визначною річницею! Бажаємо миру, щастя і добра, а нашій Україні – перемоги, єдності і процвітання.

Слава Героям Листопадового Чину! Слава Україні!