Золочівська центральна районна лікарня отримала від закордонних благодійників медичне обладнання на суму 2,5 мільйона гривень

Дата: 28.10.2022 20:21

Сьогодні на Золочівщині радо зустріли поважних гостей з Німеччини – директора благодійної організації Eric Juergensen - засновника фонду для допомоги українцям Ukraine Hilfe Eric Juergensen, що за сприяння Благодійного Фонду «Карітас Золочів УГКЦ» та його керівника отця Михайла Сукмановського закупили та передали нашій лікарні сучасне медичне обладнання.

«Від імені мешканців Золочівщини хочу висловити величезну подяку та шану нашим закордонним партнерам і усім причетним до цієї благодійної акції. Ваша підтримка у цей скрутний час є неоціненною! Нехай Ваша небайдужість та доброта повернеться до Вас сторицею!», - зазначив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич, вітаючи керівників та уповноважених осіб благодійних організацій.