На Золочівщині відбулось офіційне відкриття спортивного майданчика з штучним покриттям

Дата: 28.10.2022 14:49

Сьогодні, 28 жовтня, у селищі Красне Красненської ТГ відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття спортивного майданчика зі штучним трав’яним покриттям.

У заході взяли участь голова Золочівської РВА Василь Маркевич, начальник управління молоді та спорту ЛОДА Роман Хім'як, керівництво місцевої влади, освітяни та учні школи.

Спортивний майданчик розміром 22х42м облаштували за кошти обласного бюджету в межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки та співфінансування із бюджету Красненської ОТГ у 2022 році.

«Спільними зусиллями влади та громадськості вдалося в такий непростий час реалізувати ще один важливий соціальний проєкт на Золочівщині. Місцеві любителі спорту від тепер мають ще одну локацію для тренувань , а діти отримали чудове місце для вільного дозвілля, безпечного комфорту, де можна граючись навчатись, відпочивати та виховувати бажання бути здоровим і прагнути до перемоги.

Хочу подякувати усім причетним до реалізації будівництва майданчику – керівництву Львівської ОВА, місцевій владі та усім дотичним до цієї доброї справи та висловити глибоке переконання, що незважаючи на все – будівництво спортивних майданчиків і надалі продовжуватиметься на Золочівщині, аби якомога більше молоді залучити до здорового способу життя.

Займайтесь спортом! Любіть спорт! Переможемо, бо ми нація переможців!

Слава Україні!» - Зазначив Василь Маркевич.