У Львівобленерго повідомили про графіки відключень електроенергії за групами

Дата: 26.10.2022 13:39

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що фахівці Львівобленерго поділили територію області на 4 групи. За інформацією енергорозподільної компанії, у кожній групі відключення триватиме 4 години.

Графік населених пунктів та адрес за групами:

Згідно з розпорядженням головного диспетчера НЕК "Укренерго" про відключення та відповідно до графіка з 11:00 до 15:00 електроенергію відімкнули для 4 групи споживачів. З 15:00 до 19:00, згідно з графіком, – відключення для 1 групи.

"Але графік аварійних відключень запроваджують не планомірно. Лише тоді, коли надходить розпорядження НЕК «Укренерго». Це залежить від оперативної ситуації в енергосистемі України. Ситуація динамічна, тому рекомендую стежити за оновленнями на офіційному сайті «Львівобленерго». Попередньо, графік відключень запровадили до кінця тижня", - зазначив Максим Козицький.

Також очільник Львівщини додав, що через велику кількість відвідувачів у роботі сайту можуть бути перебої. У такому разі необхідно телефонувати в кол-центр:

0800-30-15-68
067-333-15-68