Сьогодні, 25 жовтня, у день Святого Мартина Турського в Україні відзначають День військового капелана.

Дата: 25.10.2022 15:58

Значення служіння військових душпастирів переоцінити важко. Озброєні словом Божим і вірою військові капелани своєю порадою, любов’ю та батьківською опікою допомагають воїнам зцілити рани їхніх душ. Місія військових духівників – допомагати нашим героям і пастирським словом підтримувати дух українських захисників на передовій.

Дякуємо Вам за віру і надію, що вселяєте в душі воїнів та полегшуєте біль їхніх втрат! Нехай Господь Вас благословляє та оберігає, як ви оберігаєте наших кращих синів і дочок!

Ваша зброя - міцна віра та щира молитва. З Божою допомогою, ми обов’язково переможемо!

З повагою начальник

Золочівської РВА Василь Маркевич