На Золочівщині триває комплекс осінньо - польових робіт

Дата: 21.10.2022 11:48

Аграрії Золочівського району збирають урожай цукрового буряка, сої та соняшника. Цьогоріч площа посівів цукрового буряка становить 3,4 тис. га, а сої та соняшника відповідно 22 тис. га та 7,3 тис. га.

Станом на сьогоднішній день зібрано 2,6 тис.га цукрового буряка із середньою врожайністю 647 ц/га., сої 18,1 тис.га – середня врожайність 26,6 ц/га , соняшника 2,8 тис.га – середня врожайність 21,9 ц/га.

Одночасно триває осінній посів озимих культур: підготовка ґрунту, завезення добрив і насіння, засобів захисту рослин тощо.

Як би не було сьогодні складно, та завдяки щоденній клопіткій праці вітчизняних сільгоспвиробників питання забезпечення продовольчої безпеки держави в надійних руках трудівників села.