На Золочівщині стартував благодійний Кубок осені з футболу на підтримку Збройних Сил України

Дата: 17.10.2022 17:13

Футбольною спільнотою Золочівщини започатковано проведення чергового турніру для підтримки воїнів ЗСУ. Цими вихідними проведено матчі Кубка осені, головною метою якого є збір коштів для Української Армії. Участь у турніри приймають 13 команд із Золочівського району. Окрім цього стартував Кубок Бродівської МТГ в якому зголосились брати участь 10 футбольних колективів.

Як повідомив голова Асоціації футболу Золочівщини Степан Вольський - командами вирішено і надалі продовжувати благодійні турніри з футболу. За час проведення попередніх змагань - чемпіонату та інших турнірів під егідою асоціації вдалося зібрати майже 400 тис. грн. За ці кошти закуплено військову амуніцію та інші необхідні речі для наших захисників. Так само асоціація за рішенням команд-учасниць долучилась до закупівлі авто для ЗСУ в межах ініціативи голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького #1000_автомоблів_свободи.

«Під час проведення змагань до збору коштів долучились спортсмени, вболівальники, волонтери, ветерани футболу та небайдужі люди. Разом з представниками команд , спортсменами і вболівальниками будемо допомагати доти, поки не переможемо!» - наголосив Степан Вольський.

З результатами змагань та іншою інформацією можна ознайомитись за посиланням http://ffbr.org.ua/