Як отримати субсидію на гектар чи дотацію на корову?

Дата: 15.10.2022 13:01

До 15 листопада через систему Державного аграрного реєстру (ДАР), діє програма, заявки якій можна отримати фінансову підтримку за двома напрямами.

По-перше, вона передбачає бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення у розмірі 3100 гривень на 1 гектар, але не більше  372 000 гривень для одного отримувача.

По-друге, спеціальну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності у розмірі 5300 гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.

Скористатися програмою можуть громадяни України і юридичні особи, засновниками яких є виключно фізичні особи — громадяни України.

Усі подані заявки повинні бути підписані кваліфікованим електронним підписом (КЕП), тільки у цьому разі вони будуть розглянуті фахівцями Укрдержфонду.