Сину загиблого захисника Романа Гаврилюка вручили ключі від квартири від ПП «ДАНМАРБУД»

Дата: 14.10.2022 17:40

Роман Гаврилюк загинув 17 червня 2022 року поблизу м. Привілля Луганської області внаслідок мінометного обстрілу.

Сьогодні, 14 жовтня, у День Захисників та Захисниць України, сину Романа Гаврилюка, восьмирічному Адаму, вручили ключі та документи на право власності на квартиру загальною площею 37,3 м. кв у ЖК «НАДБУЖАНСЬКИЙ» у м. Буськ.

Квартиру для восьмирічного Адама, у зв’язку із відсутністю власного житла у родини загиблого Романа Гаврилюка, виділило ПП «ДАНМАРБУД» за підтримки міжнародної видобувної компанії «Avellana Gold Ltd», яка виступила меценатом.

Ключі та сертифікат на право власності Адаму Гаврилюку передали начальник Львівської ОВА Максим Козицький разом із засновником ПП «ДАНМАРБУД» Андрієм Кучмою та представником «Avellana Gold Ltd» Валентином Харловим.

«Забудовник разом з компанією-меценатом вирішили подарувати квартиру сину загиблого Героя, в якій він будуватиме своє щасливе і гарне майбутнє. Кожен повинен допомагати так, як може.

Адам каже, що добре вчиться і любить спорт. Діти повинні мати дитинство, у якому відчуватимуть безпеку і любов. Дякую благодійникам за те, що  знаходять можливість підтримати дітей, які постраждали від розпочатої росією проти нас війни», – зазначив Максим Козицький.

Довідково:

Гаврилюк Роман Йосифович, 10.11.1974 р. н., на початку повномасштабної війни перебував у Німеччині. У березні 2022 року повернувся в Україну та одразу вступив до лав Збройних Сил України. Проходив військову службу в складі 111 окремої бригади територіальної оборони Луганська на посаді стрільця 2 стрілецького відділення, 1 стрілецького взводу, 2 стрілецької роти. Загинув 17 червня 2022 року поблизу м. Привілля Луганської області внаслідок мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання.

Похований Герой у с. Йосипівка Золочівського району Львівської області.

У Романа залишилися син, мама та сестра. З дружиною були розлучені.