Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва, Дня створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2022 08:38

Шановні краяни!

Сьогодні ми відзначаємо відразу чотири свята: День захисників та захисниць України, День українського козацтва, День створення УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою українського війська.

Упродовж століть Українці боронять рідну землю від загарбників та окупантів. Нині на захисті суверенітету України, її територіальної цілісності стоять тисячі відважних і мужніх захисників та захисниць, які є гідними спадкоємцями духовних цінностей та традицій славних предків.

Висловлюю щиросердечну подяку кожному воїну, який обороняє нас, кожному, хто тримає над нами мирне небо, вдячний кожному за сміливість, відданість та стійкість.

Бажаю Вам міцного здоров’я, добра і наснаги, мирного неба, якнайшвидшої перемоги над ворогом та щасливого майбутнього. Нехай Пресвята Богородиця вас оберігає, дає силу та витримку.

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу Батьківщини та низький уклін родинам загиблих Героїв!

Ніщо нас не зламає, бо ми – непереможні!

Героям слава!