За сприяння Львівської ОВА підприємства області отримали гранти на понад 1,5 млн євро

Дата: 07.10.2022 23:53

Львівська область – єдина в Україні запустила грантову підтримку для релокованого бізнесу під час війни. Загальна сума грантів, які отримали підприємства на Львівщині за сприяння Львівської ОВА, становить понад 1 мільйон 680 тисяч євро.

Про це поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Війна зобов‘язує більшість підприємств трансформувати внутрішні бізнес-стратегії та ухвалювати складні рішення, зокрема щодо релокації. Для того, щоб не лише зберегти, а і перезапустити роботу компаній, потрібні гроші. Так, загальна сума грантів, які отримали підприємства у нашій області за сприяння Львівської ОВА, станом на сьогодні становить – понад 1 мільйон 680 тисяч євро»,- розповів очільник області.

Зокрема, за програмою підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану видали коштів на суму 1 мільйон та майже 273 тисячі євро.

За програмою ПРООН грант на 4 тисячі євро 27-28 вересня отримали 17 підприємств Львівщини. Загальна сума – 68 тисяч євро.

За програмою ПРООН грант на 20 тисяч євро у липні 2022 року отримали 17 підприємств у нашій області. Загальна сума – 340 тисяч євро.

Як додав Максим Козицький грантові можливості сприяють розвитку підприємницької діяльності на Львівщині.

Відтак, зараз ще приймають заявки на:

• Гранти на мікробізнес у сумі до 250 тисяч гривень для започаткування або розвитку власної справи.
  • Програма UNIC грантової підтримки українського середнього та малого бізнесу.
  • Гранти від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
  • Програма підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану. Отримати додаткових 100 тисяч гривень може підприємство, яке створить не менше ніж 20 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки. Заповнити пакет необхідних документів для участі можна за посиланням. Подати заявку слід у Департамент економічної політики Львівської ОДА.Фото без опису