На Золочівщині завершено ремонт гуртожитку, в якому зможуть тимчасово проживати внутрішньо переміщені особи

Дата: 05.10.2022 12:59

За участі першого заступника начальника Львівської ОВА Андрія Годика, начальника Золочівської РВА Василя Маркевича, директора департаменту економічної політики Степана Куйбіди, представників місцевої влади та громадськості відкрито черговий об’єкт з облаштування місць для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Проєкт зреалізовано завдяки підтримці очільника області Максима Козицького, Львівської ОВА та відповідно до програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області. Здійснено поточний ремонт приміщень будівлі гуртожитку Червоненського вищого професійного училища, в якому відремонтувано 36 кімнат на 4 та 5 поверхах. За програмою освоєно 9,9 млн.гривень коштів з обласного бюджету.

«Прихистити людей, що постраждали внаслідок війни - наше завдання і наш обов’язок! Питання забезпечення житлом і сприяння працевлаштування ВПО є одними із першочергових та потребують як найшвидшого вирішення. Відрадно, що реалізація проєкту дозволить забезпечити близько ста наших співвітчизників з числа переселенців комфортними умовами проживання», - зазначив Василь Маркевич.