Штабне тренування з координації дій сил цивільного захисту у разі надзвичайних ситуацій

Дата: 04.10.2022 19:02

У Львівській ОВА провели штабне тренування з органами управління ТП ЄДСЦЗ Львівської області на тему: «Координація дій органів управління та сил цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при виконанні заходів цивільного захисту в умовах воєнного стану у разі виникнення надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду та радіаційних аварій».

В режимі відеоконференції у тренуванні взяли участь – перший заступник начальника Золочівської РВА Степан Бачинський, представники спеціалізованих служб та відділів цивільного захисту Золочівського району.

Під час проведення тренування розглянули та відпрацювали питання щодо дій органів управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області у разі виникнення:

- надзвичайних ситуацій, що можуть призвести до порушення нормальних умов життєдіяльності населення внаслідок руйнування об’єктів паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів транспортної інфраструктури, у тому числі спричиненого веденням бойових дій, порушення сталого функціонування систем життєзабезпечення (тепло-, газо-, водопостачання і водовідведення), аварії тощо;

- радіаційних аварій, у тому числі на атомних електростанціях, що може негативно вплинути на територію Львівської області.