У день міста Буськ зібрали понад 77 тис.грн. для Збройних Сил України

Дата: 03.10.2022 12:49

Цими вихідними Буськ відзначав 925-ту річницю першої письмової згадки про Лелече місто. Усі заходи, що пройшли у місті, відбувались з однією метою – допомога нашим військовим.

В Народному домі відбувся культурно - мистецький захід та благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України, в якому взяли участь кращі вокальні та танцювальні колективи Бущини. На базі ж спортивного комплексу пройшли змагання міні-футболу серед команд вулиць міста, турнір з волейболу серед команд міст Буська, Золочева і Броди та традиційні обласні легкоатлетичні змагання за участю спортсменів Буської ДЮСШ, спортивних шкіл Львова, а також спортсменів з Миколаєва, Золочева та міста Зборів Тернопільської області.

В ході проведення заходів вдалось зібрати 77 тис. 603 грн, що будуть направлені на потреби військовослужбовців ЗСУ, які боронять нашу Вітчизну від російського агресора.