Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича освітян Золочівщини з нагоди професійного свята - Дня вчителя!

Дата: 02.10.2022 11:35

Шановні працівники освіти Золочівського району!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – з Днем вчителя! У цей непростий час, коли уся Україна бореться із російським агресором на усіх фронтах, Ви надійно утримуєте освітянський тил, адже на плечі вчителів сьогодні лягає величезна відповідальність за безпеку та навчальний процес молодого покоління українців.

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Прийміть же сьогодні щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук у далеко не простій справі навчання, виховання та розвитку кожної дитини, за вашу самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження духовно багатої України. Нехай не вичерпуються джерела вашого натхнення на нові успіхи і досягнення, а кожен день буде сповнений наснагою та оптимізмом і нехай Ваша праця, як і героїчна боротьба усього нашого народу невпинно наближає нашу спільну Перемогу та омріяний Мир!