З Днем територіальної оборони України!

Дата: 02.10.2022 10:15

Дорогі наші Герої! Бійці територіальної оборони України!

Від імені всієї великої громади Золочівського району висловлюю Вам глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я перемоги і щасливого майбутнього. З перших днів війни Ви в лавах Збройних Сил України даєте гідну відсіч російському загарбнику! Своїми ратними подвигами, ви завойовуєте мир для прийдешніх поколінь, даруєте нам непохитну віру в перемогу над ворогом!

На жаль в боротьбі з агресором маємо втрати серед наших Героїв. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю військових, які загинули під час бойових операцій та військових завдань. З молитвою згадуємо всіх, хто віддав своє життя в боротьбі за українську землю.

Мужність, честь, сила і відвага – це ті слова, які характеризують кожного з Вас сьогодні. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. І за це вам та усім захисникам хвала і слава. Дякуємо вашим родинам – за мужність, терпіння, підтримку та вміння чекати в ці нелегкі часи.

Хай Господь Бог щомиті оберігає Вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я Незалежної України!

Слава мужнім бійцям територіальної оборони! Слава Україні!