Привітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня міста Буська

Дата: 02.10.2022 10:13

Шановні бужчани та гості  лелечого краю!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста! Сьогодні виповнюється 925-а річниця з дня першої письмової згадки про славне місто Буськ в  літописі «Повість минулих літ»!

Це особливий день, бо іменини рідного міста – це свято єднання. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці і будівлі, сквер і парк, храми і костел, його звитяжне минуле і не менш героїчне сьогодення. Згадаймо сьогодні з вдячністю всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував древнє місто та боронив від ворога. Подякуймо тим Героям, хто нині захищає рідну землю від російських окупантів.

Від усієї душі бажаю усім мешканцям міцного здоров’я та мирного неба, любові та злагоди в кожній оселі, достатку та щастя кожній сім`ї, Божої благодаті та благословення!

Нехай древнє місто над Бугом динамічно розвивається та процвітає в мирній Україні!

З днем народження, Буськ!