«Кожній дитині – Родина!»: на Золочівщині відзначили День усиновлення

Дата: 30.09.2022 16:02

Зараз наша країна живе у стані війни вже 219 днів. Наші захисники оберігають наш спокій та тримають мирне небо над нами, щоб наші діти змогли прокидатися у своїх домівках, у власних ліжечках, ходити у свою школу та гратися зі своїми друзями у звичні ігри, у яких немає мотивів війни, зброї і насилля. Ми вдячні ЗСУ за це.

Сьогодні, у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, в Україні відзначається День усиновлення – це свято є прикладом люблячої та міцної сім’ї, взірцем невичерпної життєвої мудрості, душевності, щирості та розуміння, безкрайньої душі та терпіння.

З нагоди свята працівники служби у справах дітей Золочівської РВА та за підтримки благодійників організували свято для вихованців дитячого будинку «Рідний край», що у с.Сасів Золочівського району, та дітей сім`ї  патронатного вихователя з с.Зозулі Золочівського району під назвою «Кожній дитині – Родина!». У кінотеатрі «Галичина» відбувся перегляд мультфільму, а потім діток пригощали піцою та різноманітними смаколиками. Пітвердженням того, що свято вдалося, були щирі дитячі усмішки, блиск в очах та слова подяки. Саме таке дозвілля зараз потрібне дітям, щоб хоч на мить відволіктись від повсякдення. Бо, як не прикро, але війна забрала в наших дітей дитинство, в когось – батьків та рідних, в багатьох – дім.

Турбуймося про наших дітей сьогодні, адже саме вони будуватимуть щасливу країну в майбутньому!