Вже традиційно першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя

Дата: 29.09.2022 18:01

Напередодні цього свята, на запрошення Відділу з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради та Відділу освіти та гуманітарної політики Заболотцівської сільської ради, заступник голови Золочівської РВА Богдан гринишин привітав освітян та вручив грамоти кращим працівникам цієї галузі.

«Я вдячний кожному педагогу, хто міцно тримає освітній фронт у таких складних умовах сьогодення. Дякую за Вашу працю, науку та турботу про підростаюче покоління, адже це майбутнє нашої країни. Спасибі Вам, що прищеплюєте маленьким українцям любов та повагу до України і виховуєте справжніх патріотів. Бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я, натхнення, невичерпних творчих сил та Божого благословення. Разом до перемоги!» - зазначив у вітальному слові Богдан Гринишин.