Привітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій

Дата: 17.09.2022 11:19

Шановні рятувальники!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Вашого професійного свята!

Тільки сильна та відважна людина змогла обрати таку надзвичайно важливу професію. Ви повсякчас готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, ліквідувати наслідки ворожих обстрілів та стихійних лих, здійснити евакуацію та доправити гуманітарну допомогу, надати психологічну підтримку населенню,  захистити здоров'я і життя людей.

У цей непростий для нашої країни час, коли тривають військові дії росії проти України, Ваш внесок неоціненний. Вдячний Вам за вірність обов'язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, за врятовані людські життя. Безмежна шана і подяка за самовідданість професії. Вічна пам'ять тим рятувальниками, які оберігають нас з небес.

Бажаю усім Вам міцного здоров'я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій відповідальній праці, мирного неба над головою!

Пишаюся Вами!

Переможемо!