На Золочівщині кількість випадків захворювання на Covid-19 продовжує зростати

Дата: 15.09.2022 17:01

За минулий тиждень у Золочівському районі захворіли на корона вірус 169 осіб, за попередній тиждень – 130 осіб, що в порівнянні становить зростання хворих на 30%.

Закликаємо вакцинуватися, оскільки щеплення гарантує найбільш надійний захист від захворювання або важкого його перебігу. Для ефективного захисту люди повинні зробити два щеплення та через пів року після другого щеплення – ввести першу бустерну дозу.

Другий бустер дозволяють робити не раніше ніж через чотири місяці після введення першої бустерної дози. Наразі другий бустер рекомендують людям:

• старшим за 60 років;
  • які мають важкі хронічні захворювання;
  • які мають різні вроджені або набуті імунодефіцитні стани.

Зараз важливо вжити всіх профілактичних заходів з метою недопущення спалахів в організованих колективах, а також зробити бустерну дозу вакцини тим, в кого минуло 6 місяців від другої дози.

Нагадаємо, щоб зробити щеплення, слід звернутися по скерування до сімейного лікаря. Вакцинуватися можна у кабінетах щеплень закладів охорони здоров’я. Щеплення проводять вакциною Coronavac.

Подбайте про вакцинацію своїх рідних! У разі найменших ознак застуди - звертайтеся до лікаря.