Максим Козицький зустрівся з волонтерською спільнотою області

Дата: 13.09.2022 14:23

За результатами зустрічі створять робочу групу, яка регулярно контактуватиме з Львівською ОВА та правоохоронцями, щоб оперативно вирішувати всі виклики, які ускладнюють або перешкоджають законній діяльності волонтерів.

Напередодні начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з волонтерською спільнотою області.

«У нашій області волонтерять тисячі людей. На жаль, з міркувань безпеки ми не можемо одночасно зібрати усіх. На зустріч запросили представників різних волонтерських напрямів»,- зазначив Максим Козицький.

Також участь взяли очільники Львівської обласної прокуратури, Управління СБУ у Львівській області та Поліції Львівської області.

Серед питань, які обговорили – права та правові межі праці волонтерів в умовах воєнного стану. Також йшлося про розслідування, яке стосується діяльності деяких львівських волонтерів.

Я повідомив Максим Козицький за результатом зустрічі домовилися, що волонтерська спільнота створить робочу групу, яка регулярно контактуватиме з Львівською обласної військовою адміністрацією та правоохоронними органами області, щоб оперативно вирішувати всі виклики, які ускладнюють або перешкоджають законній діяльності волонтерів, у тому числі напрацьовуватиме законодавчі зміни.