В Красненській та Буській громадах відбувся щорічний патріотичний велопробіг

Дата: 12.09.2022 11:40

У неділю, 11 вересня, десятки надбужанців, незважаючи на погодні умови, взяли участь у щорічному патріотичному велопробігові. Маршрут пролягав від міста Буськ до селища Красне. Акція відбулась з нагоди Дня фізичної культури та спорту та вшанування 15-ї річниці з дня смерті останнього Головнокомандувача УПА Василя Кука.

Захід відбувся під українськими стягами аби підтримати патріотичний дух українців в такий непростий для всіх час. Але основним завданням було привернення уваги до здорового й активного способу життя та наголошення на правилах безпеки руху на дорозі, а також порозуміння між велосипедистами та автомобілістами.

Участь у патріотичному велопробігу взяли більше десятки велосипедистів різного віку з національною символікою, представники влади, громадськості, пластуни, вчителі фізвиховання і спортсмени.