Вітання начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня міста Броди!

Дата: 11.09.2022 17:16

Дорогі бродівчани та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста! Цей День - це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного міста, згадати, за що ми и?ого цінуємо та пишаємося ним.

Сьогодні Україна переживає важкі часи: українці виборюють право жити вільно на рідній землі, відвойовують свою свободу та незалежність нашої Батьківщини. Я вдячний кожному бродівчанину, хто зараз обороняє наш мир та спокій. Низький уклін Вам і нехай Вас оберігає Господь!

Від щирого серця вітаю всіх мешканців древнього міста Броди зі святом та зичу вашому місту мирного неба, динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, сімейного тепла та злагоди у ваших домівках, добра, достатку та Божого благословення, непохитної віри в нашу перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!