На Золочівщині працює Консультативно-координаційний центр для вимушених переселенців

Дата: 09.09.2022 16:24

Сьогодні аступник голови Золочівської РВА Богдан Гринишин зустрівся з представником Норвезької ради у справах біженців (NRC). Під час зустрічі обговорили питання співпраці даного фонду та Золочівського консультативно-координаційного центру в рамках надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам в зв’язку з військовими діями росії на території України.

Станом на сьогоднішній день експерти Мальтійської служби допомоги вже провели юридичні консультації внутрішньо переміщеним особам, які на даний час проживають в м.Буськ та представники Норвезької ради у справах біженців (NRC) надали правову допомогу  внутрішньо переміщеним особам, які зараз проживають в гуртожитку Червоненського ВПУ.

Слід зазначити, що з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького, на Золочівщині запрацював консультативно-координаційний центр для вимушених переселенців за адресою:

м.Золочів, вул. Чорновола, 1 (Палац культури ім. Ігоря Білозора) – проведення консультацій з представниками фондів після заповнення анкети та подання заявки за заздалегідь визначеною датою та часом.

Телефон для довідок: 067-471-03-29

Якщо виникли труднощі при заповненні анкети, звертайтеся за адресою:

м.Золочів, вул. Чорновола, 3, ІІ поверх, каб.208

Тут вимушені переселенці мають доступ до:

• юридичної
  • психологічної
  • соціальної допомоги
  • консультацій з пошуку роботи та пенсійних виплат.

Всі послуги надаються безкоштовно та після заповнення анкети потреб ВПО, яку внутрішньо переміщена особа заповнює самостійно або за допомогою менеджера офісу.

Зареєструватися на консультацію можна заповнивши анкету за посиланням:

А також відсканувавши QR-код анкети для заповнення.

Зберігайте та розкажіть тим, для кого це може бути корисним!