Закон України № 2516-ІХ: продовжено термін податкової амністії до 1 березня 2023 року

Дата: 09.09.2022 11:35

Золочівська  ДПІ  повідомляє,  що 02 вересня  набрав чинності Закон України від 15.08. 2022  № 2516-ІХ, яким внесено зміни до Податкового кодексу в частині одноразового (спеціального) добровільного декларування, зокрема, продовжено строк проведення кампанії  добровільного декларування активів фізичних осіб до 01 березня 2023 року (підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу).

При цьому, у разі вибору декларантом, який  подав Декларацію після 31 серпня 2022 року, ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, що передбачає сплату такого платежу трьома рівними частинами, сплата здійснюється у такому порядку:

першого платежу – протягом 30 календарних днів з дати подання Декларації; другого платежу – до 1 травня 2024 року; третього платежу – до 1 травня 2025 року.

Нагадуємо, що вичерпна інформація щодо одноразового добровільного декларування міститься на сайті ДПС України за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya.