Маленькі українці з великими серцями: як діти з Золочівщини допомагають ЗСУ

Дата: 07.09.2022 15:19

Усі українські діти переживають війну не менш емоційно, ніж дорослі. У багатьох із них докорінно змінилося життя. Але сьогоднішнє покоління дітей точно знає, хто є ворогом їхньої країни. Вони на власні очі побачили, як можна захищати рідну землю від окупантів. Щодня дітлахи чують про героїчну боротьбу наших захисників. Щоб допомогти у боротьбі із загарбниками, наблизити перемогу України і зібрати кошти для допомоги ЗСУ, маленькі українці вигадують різні способи. Часом їхній креативності дорослі можуть лише позаздрити.

На Золочівщині у селі Задвір’я діти при в’їзді у село організували автомийку. Вони пропонують автівкам, що проїжджають повз, помити фари, за що їм власники автівок дають гроші. Таким чином лише за кілька днів роботи вдалося зібрати 21 тис. 580 грн та 2 долари. Всі зібрані кошти передано на потреби української армії.

З таким підростаючим поколінням Україна точно переможе!

Віримо в ЗСУ!

Наближаємо перемогу разом!