Веселі забави та спорт: як в громадах Золочівщини організовують дозвілля для дітей ВПО

Дата: 05.09.2022 16:39

Вже більше шести місяців українські діти живуть у реаліях війни. Тисячі з них ховаються у холодних підвалах або коридорах своїх будинків від повітряних тривог та обстрілів. Ще тисячі були вимушені покинути свої домівки, за якими тепер сумують. Вони розгублені, налякані, спантеличені.

На Золочівщині, за сприяння міжнародної організації Osteuropahilfe Starnberg, Bad Tölz-Wolfratshausen und München e.V. та Maria Reitinger, для дітей внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Підкамінській громади, організували поїздку у місто Тернопіль.

Мета поїздки - подарувати маленьким українцям якомога більше радісних та щасливих моментів, показати, що про них дбають та люблять їх.

Це був активний відпочинок: діти побешкетували на атракціонах у розважальному центрі, аніматор влаштував різноманітні конкурси, забавки, бульбашкове шоу, відвідали боулінг клуб. А після активного відпочинку - піца та морозиво. Так діти змогли розважитись та відволіктись від повсякденних проблем та турбот, забути все побачене та пережите.

Піклуймося про дітей, адже це наше майбутнє! Допомагаймо їм долати труднощі! Будуймо щасливу країну сьогодні!