На Золочівщині відбулась робоча зустріч : «Грантові програми на розвиток підприємництва та програми підтримки аграрного сектору економіки»

Дата: 02.09.2022 17:01

Захід відкрив начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич, який побажав учасникам робочої зустрічі плідної роботи.

В роботі семінару прийняли участь аграрії та представники територіальних громад Золочівського району. Спікерам заходу виступили: Тетяна Гетьман – директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Василь Барилюк - директору Львівського обласного центру зайнятості, Тетяна Борушок – заступник начальника управління – начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Оксана Бакун – заступник директора-начальник управління продовольства та розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Роман Савчук – керуючий відділенням ТВБВ 10013/065 у м. Золочів Львівського обласного управління Ощадбанку.

В рамках обміну досвіду було обговорено наступні питання :

- Державна програма єРобота. Як отримати гранти на підтримку та розвиток бізнесу? Програми фінансової підтримки сільськогосподарських виробників;

- Основні підходи до оцінки бізнес-плану та проведення співбесіди з претендентами на отримання мікрогрантів;

- Стан верифікації поданих заявок на грантові програми;

- Земельні відносини в аграрному секторі та впровадження Державного аграрного реєстру;

- Бронювання військовозобов’язаних працівників агропромислового сектору.

Після зустрічі відбулась жвава дискусія між учасниками та спікерами заходу. Зокрема обговорили роботу аграрного сектору в умовах воєнного стану та основні проблеми сільгоспвиробників району.