Привітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича зі святом Першого дзвоника та Днем Знань!

Дата: 01.09.2022 12:46

Шановні учні, вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас усіх зі святом Першого дзвоника та Днем Знань!

Сьогодні починається новий навчальний рік в складних умовах. Тому безпека – понад усе! Наше військо обороняє нашу землю від окупантів на всіх фронтах, а ми продовжуємо працювати на своїх. Освіта наших дітей – це один з основних фронтів, який ми міцно тримаємо.

Цей день є особливим для першокласників: маленькі і розгублені вони вперше переступають поріг своєї школи, відкриваючи для себе світ нових знань, барвистих вражень і незабутніх емоцій. Бажаю всім сил, терпіння та вдачі на освітній ниві!

Також вітаю студентів-першокурсників, котрі ступають на шлях дорослого життя. Хочу побажати вам, щоб ці дні навчання були інтенсивними та цікавими. Пам’ятайте, що запорукою досягнення успіхів є цілеспрямована й наполеглива праця, взаємоповага та згуртованість у команді однодумців!

Шановні педагоги та викладачі, щиро зичу вам сили духу, здоров’я і натхнення для того, щоб цей важливий навчальний рік ми змогли провести плідно і підвищити можливості доступу наших дітей до здобуття якісної освіти.

Бажаю всім мирного неба і міцного здоров'я, яскравих шкільних уроків, успіхів у нових звершеннях та вдалого навчального року!

Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в наших захисників та перемогу України!