Дата: 30.08.2022 10:40

Сьогодні, 30 серпня, розпочалася 188 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Сповіщень про повітряну тривогу не було. Дякуємо за це нашим захисникам.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 33 звернення громадян, 4 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 35 адмінпротоколів.
  • Золочівське районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області здійснило виїзд в с. Плугів (Золочівська МТГ) Золочівського району виявлено предмет ззовні схожий на 76 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.
  • Закликаємо вакцинуватись від COVID-19 напередодні прогнозованого сезонного спалаху, оскільки медики спостерігають динаміку до росту захворюваності на Золочівщині. В районі створено всі необхідні умови для швидкої, зручної та безпечної вакцинації. Наявні в достатній кількості вакцини CoronaVac та Pfizer. Подбайте про своє здоров’я вже сьогодні!
  • Усі структурні підрозділи Золочівської РВА працюють у штатному режимі та надають відповідні послуги мешканцям району.
  • Триває робота по облаштуванню житла для усіх людей, які вимушено переїхали у наші громади із зон бойових дій і зараз живуть у комунальних закладах.
  • На Золочівщині працює консультативно-координаційний центр для ефективнішої допомоги внутрішньо переміщеним українцям.